За допомогою гри дітей найлегше будь-чому навчити. Саме граючи навіть ми, дорослі, легше знаходимо шляхи до власної мети. Допомогти дитині із задоволенням вивчати навколишній світ та викликати інтерес до наук допомагають іграшки спеціального призначення.
Говоримо про STEM-ігри. Чим вони особливі, кому підходять?
STEM – абревіатура від англійських Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Mathematics (математика). Поняття STEM-освіти, яке об’єднує різні дисципліни, започаткували в Сполучених Штатах.
Скорочення STEAM (з додатковою буквою А) – це ті ж розвиваючі іграшки, які додатково розвивають креативність та творчість. Іншими словами, науку об’єднали з мистецтвом (А – від англ. Art). Тому ви можете зустрічати назви як STEM, так і STEAM.
Види ігор:
- робототехніка;
- набори для творчості;
- 3D-пазли;
- радіоелектронні конструктори;
- іграшки на основі Arduino;
- ігри, які знайомлять з програмуванням.
Незалежно від напрямку діяльності, який вибере ваша дитина в майбутньому, STEAM-навички будуть корисні завжди.
Тому що вони розвивають нестандартне мислення, допомагають аналізувати інформацію та слідкувати за причинно-наслідковими зв’язками.
А ще пояснюють наукові поняття мовою, зрозумілою дитині.
Для кожного віку – свої STEM-ігри
Для 3-5-річок – це набори для творчості та дослідів, іграшки, які рухаються завдяки сонячній енергії, нескладні 3D-пазли та техніка «на колесах».
У 6-8 років діти можуть проводити досліди, які показують природу хімічних та фізичних явищ. Для цього віку можна вибирати роботів, маніпуляторів, які нескладно зробити дитячими рученятами. Малюкові потрібно буде слідувати інструкціям (докладні та яскраві вони є в кожному наборі), іноді включити логіку, а іноді й збагнути, що потрібна підказка дорослих.
Діти від 8 років зроблять крок в світ програмування. У цьому їм допоможуть STEAM-ігри, які керуються за допомогою мікроконтролера Arduino. Для дітей цього віку також є електронні набори, роботи і складні конструкції, які створюються власними руками.
Для підлітків і дорослих можемо запропонувати STEM-іграшки, які керуються з Android-пристроїв, допомагають розібратися в основах програмування на C ++.
Загалом, писати і читати про STEM-розваги можна довго та багато. Але від цього ваша дитина більше не зацікавиться фізикою чи програмуванням. Головне – з чогось почати. Спробувати, запропонувати різні варіанти наборів, іграшок та конструкторів.
Бо дитина може не бути в захваті, наприклад, від конструктора віртуальної реальності. Але буде із задоволенням довго та нудно возитися з дрібними деталями 3D-пазлів.
Дивіться описи на кожну гру, уточнюйте подробиці за телефонами та дійте!
Продукція сертифікована в Україні та відповідає санітарним вимогам.
Доставка Новою поштою по всій Україні (кур’єрська до під’їзду в тому числі).
Залиште свій відгук